Raddess

Jak zjistím heslo na mou wifi? Bohužel jsem si ji nezapsal a zapomněl :/

Doplňuji:
router mám, ale nevim jak se dostat do nastaveni wifi… v tomhle směru jsem marny:/

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli máš routr, tak si vlez do nastavení wifi a přepiš ho, jestli si tedy pamatuješ heslo routru :).

Další odpovědi
anonym

Pokud se k routeru připojíš kabelem, můžeš se dostat do nastavení (v prohlížeči zadat adresu routeru, jedna z možností 192.168.1.1) a tam heslo uvidíš, popř. změníš. Pokud to nepůjde, resetuj router tlačítkem a znovu nastav
Doplňuji:
Bývá dobrým zvykem na spodek routeru nalepit štítek s heslem

Hykam

Na modemu by mělo být resetovací tlačítko a ze spodu by měla být samolepka s heslem.

Retko

Resetovat, vytvorit novy…