quentos

Jak v OpenOffice Writeru napsat anglické uvozovky?

Víte jaké, ne – ty, co jsou vždy nahoře, jen ve vzájemně opačné pozici. Pořád je vkládám až na konec hromadně pomocí funkce Vložit > Symbol, už mě to pomalu přestává bavit… přece musí být nějaký způsob?

PS. Nejde to ani po přepnutí klávesnice na anglickou, to bylo samozřejmě to první, co jsem vyzkoušel.

Odpovědi
blesk26

Mně je to píše s anglickou klávesnicí stejně, jako když chci napsat na české vykřičník. Tedy Shift + §. Akorát z jedné strany je to píše, když předchozí znak je mezera a z pravé strany je to píše, když před nimi mezera není.