hard work

Jak v dnešní době vydělat miliony? Jaké jsou možnosti?

Odpovědi
Drap

Je jich celá řada,stačí si jen vybrat a vyhovět.

  • mít dobrý nápad něčeho nového, nebo něco co na trhu chybí, prosadit to a prodávat,
  • dobře investovat a postupně bohatnout
  • být nadprůměrně dobrý ve svém oboru
  • dát se do politiky a dostat se nahoru
  • stát se lobistou
  • vyhrát v loterii atd.

zjentek

Pche, stačí jen pořádně ohnout hřbet, prachy se válejí úplně všude! Tohle je aktivita pro „hřbety“, každému co jeho jest (mrkni do politiky na ty pokřivené páteře). Proč se nepřidat? Aha? 🤷‍♂️

Schluker

Staci koupit nejakou tu nemovitost. Zhodnoceni je pomerne rychle a masivni. Milion v dnesni dobe uz neni zas tak moc..

Safast354

Něčemu, a je vesměs úplně jedno čemu se soustavně věnovat, neztratit motivaci a disciplínu. Každý den se posunout o kousíček. Cíl, v našem případě tedy (jak píšete) miliony nepřijdou hned, ale každý milion musí začínat tou první korunou.

line Made

I'm writing this essay for a class project on your topic Quordle, which requires me to do so.