Thor841

Jak uvést notebook do „nového“ stavu?

Ahoj všem, prosím o radu. Potřebuji zaslat notebook na reklamaci a nevím, jak ho uvést do stavu bez Win7 a hlavně aby se vše vymazalo. Jak na to?
Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Pokud to chceš skutečně provést, je potřeba vložit instalační CD s Win7 a stačí jen kliknout na Formát.

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/windows-7-format-disku/poradna/cq-428134-sc-20/default.as­px?consultanswer­s=1

Další odpovědi
baghira

Než „jak“ je lépe se zeptat „proč“. Pokud se nejedné o čistě mechanickou závadu, tak je vhodné předat NB tak, jak je, aby se závada dala snadněji nasimulovat a lokalizovat.
Pokud ti jde o to, že windows jsou nelegální a v dokumentech máš 20GB porna, tak to servis vůbec nezajímá, to mají prakticky všichni :)