Najt

Jak umyju/odstraním ukáplou barvu ze zdi na podlaze

Dobry den, chcu se zeptat jestli je nejaky pripravek na umyti ukaple barvy ze zdi na podlaze. Houbkou a jarem mi to neslo za boha dolu

Odpovědi
rrihamirek1

Redidlo.

Dochy

Musíš vědět jaké barvy. Běžná barva na zdi je obvykle vodou ředitelná – tj. jde vodou umýt (i když někdy trvá než se uvolní. Někdy je snazší ji seškrábnout třeba špachtlí. Za čerstva ideálně nějakým hadrem nebo toaleťákem (použitelné na téměř všechny barvy)

elkon

Záleží jaká barva ti ze zdi kape. Každopádně vše lze otřít hadrem, je-li to hned.

cappuccino

Namoc houbicku a poloz ji na to. Nech chvili pusobit a pak setri.
Pokud to nepujde, pouzij ziletku a opatrne to seskrabni.