Jak uložit video a následné vypálení na DVD

Je možné serial Ordinace v růžové zahradě na programu Nova stáhnout a vypálit na DVD v počítači jej přehraji ale jak jej stáhnout k vypálení na DVD se mě nedaří děkuji

Odpovědi
Scalex

Video se normálním způsobem stáhnout nedá, musíš použít program pro zachytávání videostreamu, např. Web Stream Recorder, ale problém občas dělá to, že pořad je přerušený reklamou a po ní už ten Recorder přestane nahrávat. Další možností jsou programy pro zachytávání obrazovky (video capture, screen capture), kde vlastně označíš okno na obrazovce a jeho obsah se uloží do videosouboru na počítači. Nevýhodou takového řešení je, že prostě musíš spustit ten nahrávací program, pak v prohlížeči spustit ten seriál z internetu a pak se vše nahrává v reálném čase (tj. třeba hodinu a půl na počítači nemůžeš nic dělat a musíš počkat, až se celý pořad přehraje).