Sezam1

Kam na internet uložit delší video?

Dobrý den,poradí někdo kam na internet uložit delší video? Myslím někam, kde bude pod heslem a ten, komu dám heslo, aby ho mohl zhlédnout.

Nejlepší odpověď
ivzez

Zkuste UlozTo.cz → ohlídat, aby soubor nebyl veřejně
dostupný (odškrtnout příslušné okénko) a nastavit heslo.

Další odpovědi
Edison

TvojeTrubka.

Arne1

To ti nestačí prostor na tvém Google účtu ?
Běžně na něm má každý uživatel Googlu (a to jsme skoro všichni mimo jablíčkářů) 15 GB !

Mc Merkurion

Arne1: … ne každem má google účet a na videa je zdarma dost malej, mně se tam nevejdou ani fotky … jestli ale myslíš účet YT od googlu,měl by ses pořádně vyjádřit …

Arne1

Myslím účet Google disku který má už z principu každý majitel telefonu s Androidem.

ivzez

S 15 GB prostoru. videí by se tam vešlo?

Mc Merkurion

… no, tak na ten se ti video jak píšu nevejde: zdarma 15G, z toho 3G ti sežere samotnej disk na pc, a pár složek a nejni kam dát fotky, natož delší videjko >>> já nemyslím, ani nepolemizuju, mluvím z vlastní zkušenosti …

Arne1

Dotaz zněl na jednorázovou akci – takže jednorázově by se mu tam mohlo vejít. A pokud je to video z mobilu, tak určitě nebude v HD kvalitě a bude stačit pár giga.

Mc Merkurion

… a video z mobilu že nebude v HD kvalitě ??? si asi zaspal dobu ne …

Mc Merkurion

… mně teda ani jednorázově, kapišto ??? nemám prostor volnej !!!
… a mimochodem, vzhledem ke sdílení a k přístupu je uložto jednoduší, opravdu nevím,proč to komplikovat přes účet google …