Jan Kuchař

Jak udělat snímek obrazovky v KB aplikaci?

Když chci udělat screenshot v Mobilní bance od KB, nejde to, je to nějak chráněné. Nevíte, jak se to dá obejít?

Odpovědi
cochee

V okamžiku zobrazení toho, co chceš „skrínšotnout,“ vezmeš foťák nebo jiný mobil a vyfotíš si to.

Hufnágl

Když je to chráněné, tak to určitě nejde obejít, ale nápad bych měl.

Mc Merkurion

… klasickej prinstream jde, jen musíš použít klávesnici (klasickou, připojenou pomoci OTG) …

Roman71

Pokud se jedná o screenshot transakce, co si takhle nechat pomocí aplikace vystavit doklad v PDFku? To by ta aplikace měla umět, ne?

Pepa25

Roman71 směřuje správným směrem – snímek obrazovky mobilního nebo internetového bankovnictví je k ničemu, tak proč se o něj snažit?

Mc Merkurion

… co ty víš, k čemu to chce, ptá se, tak odpovím na otázku a nešpekuluju, k čemu to chce …

Hufnágl

cochee
Chtěl jsem ho chvíli šponovat, ale myšlenky máme stejné. 😁