FikeCZ

Jak udělat na youtube odkaz na určity čas??

Zdravim jak se da na youtube udělat..že v popisku je odkaz na dejme tmu 3:20 a když na to kliknete přesunevas to na tu stopu v videu ??

Nejlepší odpověď
Skinn3r

Stačí kliknout na to video pravým tlačitkem myši a druhá možnost je Kopírovat adresu URL videa s aktuálním časem .

Další odpovědi
Syd

Mně se to udělalo samo.

Lukasy

Pokud máš na mysli i když někdo napiše komentař s tim časem, tak to stači jen napsat a automaticky to tak je.

barnajka

Opravdu to jde, stačí přidat k URL videa parametr času ve tvaru #t=3m20s

…kde ‚m‘ znamená požadovanou minutu a ‚s‘ požadovanou sekundu (samozřejmě to funguje i na videa delší než hodinu: pak je potřeba přidat ještě ‚h‘, tj.
#t=1h3m20s)

Takže malý shrnutí: zkopíruješ URL adresu videa, hned na to napojíš #t=

  • konkrétní čas.

V praxi to bude vypadat třeba nějak takhlenc:
http://www.you­tube.com/watch?v=tB0sZPS­3yyg#t=1m30s
(odkaz tě hodí na čas 1:30 mé oblíbené písničky ;)

bubukaa

Na video kde je ten čas, který chcete nejlépe stopnutý dáš pravé tlačítko a kopírovat adresu url videa s aktuálním časem