kefud

Jak na video?

Již delší dobu mám problém přehrát některá videa. Například na Seznamu videa: Stream.cz, na web. stránkách Centrum.cz i Seznamu video běží, ale při zvětšení na celou obrazovku jde jen zvuk. V jiném případě se přehrávání videa v malém formátu (základním) nespustí vůbec, zůstává jen černý obdélník se zvukem. Nejsem v ovládání PC natolik znalý, prosím o radu, případně kde hledat nápravu. Mám OS XP, Adobe Reader XI používám prohlížeč Mozillu Firefox.

Děkuji flodur.

Odpovědi
anonym

Xp bych vůvec nepoužíval,proč to nepřeinstaluješ?
To se nediv,ky nemáš aktualizace,ž ti nejdou některé funkce na pc.
Tady je přeinstlace:Kup si win 7,8 ,ebo 8,1 a máš vystaráno a jsi bez problémů:

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/upgrade-from-windows-vista-xp-tutorial
Tak se pak ozvi,jak to zabralo:
PS:Jsi Kefud nebi Flodur?
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=p%C5%99e­instalace+win­dows+xp+na+win­dows+8

Doplňuji:
Pro Windows XP ukončil Microsoft definitivně podporu loni v dubnu. Běžní uživatelé tohoto 13 let starého operačního systému tak oficiálně již třetí měsíc nemohou stahovat žádné aktualizace ani opravy. V případě, že bude objevena trhlina, mohou ji hackeři dle libosti zneužít.

isteron

Stiahni si VLC, ten je zdarma. Mal by prehrať video v rôznych formátoch, mne napr. .avi alebo .mpv. Ináč video má veľlké nároky na bity. Alebo to nahraj na Youtube.