weronika

Jak udělám na klávesnici křížek? Nemyslím plus, ale kříž, který se dělá u data, když někdo umře.

Doplňuji:
no dělám co můžu ale když to vyťukávám tak se nic neděje a když pustím alt vyleze mi Ň
Ň – pokus o křížek

Nejlepší odpověď
beer

† = levý Alt + 0134
Doplňuji:
U všech klávesových zkratek Alt je potřeba vždy klvesu Alt podržet a během toho vyťukat číslovky.

Další odpovědi
david22

pokud myslíš tento: # tak podrž levý Alt a napiš 35

Conchus

Všechny tyhle znaky se dají najít v abecedě zvané „Symboly“.

bolak

Hlavně tam nesmíš napomenout na tu „0“, beer ti to napsal dobře.
Pokud ti to nepůjde i tak, můžeš si křížek zkopírovat přes CTRL+C a pak vložit tam kam potřebuješ přes CTRL+V.
Zas tak často ho používat nebudeš ne? Nebo snad píšeš virtuální nekrology?

††††† pam…pam… pa ram…↑ pam… pa ram… pa ram.. pa ram… †††††

www

Mám pocit, klávesové zkratky Alt jsou pro českou klávesnici. Napiš jakou máš a snad někdo poradí.

Wind of king

Napiš prostě velké x to je vše…