Avatar uživatele
jendahun

Jak účelně hledat a najít…

…jak účelně hledat a najít práci pro živnostníka.Jak zjistit nějakou poptávku a práci na internetu,nabídku obcí a pod..Hledal jsem to pod „poptávkou,na­bídkou,hledám,kdo udělá…“.Tisíce informací,většina z loňska,staré a neaktuální,do výběrových řízení nemůžu,jsem samostatně pracující a nemůžu zajistit další sounáležitosti spojené s těžbou dřeva.Tady práci neseženu,budu muset hledat dál,ale jsem už nešťastný z celého internetu,všechno to je k hov…Jak vyhledávat účelně?Napadne něco někoho?
Doplňuji:
Hanulko upřesním:já jsem fyzická osoba podnikatel a oni jednají s právnickou osobou.Navíc mají tady firmu,která dělá pro město stabilně a mají své zaměstnance.Toto už jsem zkoušel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11 před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

jen poznámka. I to co se na internetu objeví, bývá už většinou zadané. Dává se to tam jen proto, aby bylo vyhověno zákonu . Jedině přes známé a pokud je nemáš, tak máš smůlu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

a co se pozeptat na městských úřadech v okolí, všude mají svého lesního hospodáře a s ním se zkontaktovat , v pondělí jsem byla na úřadě a zrovna tam takové jednání probíhalo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Mám takový pocit, že v oblasti ve které podnikáš, dejme tomu pro obce by to měla být péče o veřejná prostranství, zahradník apod., je značný převis nabídky.
Obrovská konkurence kvalitním pracovníkům v této oblasti vytváří tzv. veřejné práce, kde obce dávají udržovat parky apod., kdejakému ňoumovi, který tomu nerozumí. také povinnost ze zákona vybrat firmu s nejnižší cenou, aniž by obce uměly alespoň kontrolovat v základu zda nejnižší cena znamená také kvalitní práci.
Moc peněz není ani u lidí na údržbu jejich zahrad, takže bída s nouzí a do důchodu daleko.
Podívej se na správy chko, na nabídky krajských úřadů – odboru životního prostředí, na obce s rozšířenou působností, apod., kde jsou i vypisovány výběrová řízení na údržbu chráněných území. Ale opět – velká cenová konkurence od dobrovolnických organizací.
Nevím – možná na stará kolena nezkusit nějakou rekvalifikaci.
Jinak obíhat a kontaktovat úřady, i různé velké firmy apod.
A nebo vyřezávat ze dřeva super měchačky s použitím na keramické nádobí. zahraniřní loko, pár magických slůvek a lidi občas i něco koupí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání