Themeansar

Jak to udělat, aby se chybný odkaz přesměroval na hlavní stránku?

Běžně často dochází k tomu, že se nepřesměruje chybný odkaz na hlavní stránku a je zde jakási stránka pro chybné odkazy, ve WordPress je to vyřešeno pomocí pluginu (All 404 Redirect to Homepage). Tímto pluginem můžete opravit všechny náhodné odkazy 404, které se objevují ve vás, na vašich webových stránkách a přesměrovat je na domovskou stránku. Mě se jedná o to, jak nastavit stránku v Blogger com.

Odpovědi
Dochy

Jiná odpověď

Přesměrování může udělat jen majitel/správce stránek. Tak nějak nechápu co přesně si představuješ Ty, že bys mohl udělat.

Mám neodbytné nutkání dotazy s nesmyslnýma anketama nahlašovat. – asi si o tom budu muset popovídat se svým psychoanalytikem. Jo já vlastně žádného nemám!!! hmmm teď si kvůli Tobě asi budu muset nějakého najít.

Co Tě vede k tomu, připojit anketu bez rozumného obsahu?

Kalim_YT

Jiná odpověď

Pokud používáte platformu Blogger.com pro svůj blog, není přímo k dispozici žádný vestavěný způsob, jak přesměrovat chybné odkazy na hlavní stránku. Nicméně, můžete využít několik alternativních řešení:

Vytvoření vlastní stránky pro chybné odkazy:
Vytvořte samostatnou stránku nebo příspěvek, který bude sloužit jako stránka pro chybné odkazy. V tomto příspěvku můžete poskytnout užitečné informace pro návštěvníky a odkázat je na hlavní stránku vašeho blogu. Poté můžete pomocí editoru Bloggeru nastavit vlastní odkaz v navigačním menu nebo v bočním panelu, který povede na tuto stránku pro chybné odkazy.

Využití služby zkracovače URL:
Pokud se jedná o konkrétní chybné odkazy, můžete využít služby zkracovače URL, jako je například Bitly nebo TinyURL. Tyto služby vám umožní vytvořit krátký a snadno zapamatovatelný odkaz, který přesměruje na hlavní stránku vašeho blogu. Stačí vložit chybný odkaz do zkracovače URL a získat nový odkaz, který můžete sdílet místo původního chybného odkazu.

Využití externího nástroje pro přesměrování:
Existují také externí nástroje a služby, které vám umožňují nastavit přesměrování chybných odkazů. Můžete například využít službu jako Redirect.li, která umožňuje nastavit přesměrování na základě URL. Stačí zadat chybný odkaz a cílovou adresu, kterou chcete, aby návštěvníci byli přesměrováni.

Je důležité si uvědomit, že tyto alternativní metody mohou vyžadovat trochu manuálního nastavení a správy. Doporučuje se také pravidelně kontrolovat chybné odkazy na vašem blogu a opravovat je nebo aktualizovat, abyste minimalizovali jejich výskyt.

Themeansar

Jedná se mi o tuto chybovou stránku
https://gvkb.blog­spot.com/44