Oprah

Jak to správně napsat!

Potrebuji si k podnikani nechat nakreslit nejake navrhy,jednorazove je zaplatim,poradte jak to mam pisemne osetrit,aby ta osoba po me nechtela nejaky podil z meho podnikani,tim ze jeji navrhy pouziji..Znate treba nejakou webovou stranku,kde to muzu opsat,a nebo si to muzu napsat sama,tak aby to nebylo napadnutelne.Po­radte,diky..

Nejlepší odpověď
standa

Nechte si podepsat například tento odstaveček:

Zhotovitel tímto bere na vědomí, že veškeré hodnoty, které vytvořil v rámci výše specifikované objednávky jsou výlučně vlastnictvím objednatele. Jestliže zhotovitel při plnění výše uvedených úkolů vytvoří jakékoli dílo chráněné podle autorského zákona č. 121/2000 Sb., uděluje tímto objednateli souhlas s užitím takového díla. Odměna zhotovitele jako autora díla za užití díla je zahrnuta do celkové smluvní ceny tohoto díla.