posic

Jak to se mnou bude?

Hojte, dopustil jsem se 2 přestupků: veřejné pohoršení a pokud si dobře pamatuju tak přivlastnění cizí věci. Toto mně bylo uděleno za strčení do jednoho stojanu na kterém nevznikla žadná škoda. Ovšem došlo k tomu v podnapilém stavu. Ve věku, kdy jsem nedovršil 18 let. Po návštěvě policejní stanice mi bylo sděleno, že policista to chce řešit tzv. „blokově“. A pokud mu neřeknu, kdo mi podal alkohol, tak celý případ nemůže uzavřít blokově. A případ nadále bude řešit přestupková komise. Moje otázka zní: Co mi hrozí? Pokuta? Co hrozí Tomu, kdo mi nalil a tak. Zda tu nemá někdo nějaky „trik“, jak se z toho vysekat bez nějakého trestu. Díky. A předem prosím bez nějakýhio moralizování, poučil jsem se.

Nejlepší odpověď
venkovan

Mám pocit,že jsi měl být vyslýchán za přítomnosti zákonného zástupce.
A potom existuje osoba blízká.
Každý jsme si opičku odnesl, tak se nauč pít a když ne, alkoholu a drogám se vyhni.
Zatím to byl stojan.
Ono větší frajeřina je říci " kluci já nepiji", než do sebe cokoliv v patě nalít, napíchat apod.

posic

Nikdo nic?