Jak to mam chápat?

kdyz jsem byla brunetka mohla jsem s muzi mluvit o praci,ekono­mice,kulture atd.ted jsem nejaky cas blondynka a nestacim se divit,vazne si myslite ze blondynky se hodi jen na jednu vec?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Když dělá blondýnkám reklamu Iva Pazderková, tak se hodně lidí asi nechá přesvědčit:
http://www.stre­am.cz/?search_tex­t=iva+pazderkov%C3%A1&a=­search

Další odpovědi
quentos

to máš to samý, jako když přijde fousáč na diskotéku. Ženský o něj ani nezavaděj.

Gweryl

Je pravda, že to mají lidi dané v podvědomí, že blondýnky se dají snadnějí ovlivnit (k čemukoli) ale záleží to na inteligenci daných jedinců a na slušnosti, jak daného člověka berou.
U mužů bych řekla, že je to dané nízkým sebevědomím, ale samozdřejmě se to netýká všech, jsou i slušní…

anonym

Je fakt,že blondýny jsou terčem neurvalých pseudovtipů.Ne­zaslouženě,to je jisté.Určitě nikdo nevěří,že blondýny PRÝ!! vypijí mléko v prodejně,a to jenom proto,že na krabici je nápis:„Zde otevřít“.
Stejně tak tvrzení,že o UFO a chytré blondýně se často mluví a nikdo je ještě neviděl – to se mi zdá jako nechutný klep.
Protože barva vlasů není rozhodující.
Ještě že nejsem blonďák.
A představa blonďaté policistky – nesnesitelné.

Fred

Tak si v konverzaci prevezmete dominantni postaveni a udelejte dojem svou inteligenci. Treba udelate o to vetsi dojem, ze to necekaji…