Avatar uživatele
anonym

Jak to mam chápat?

kdyz jsem byla brunetka mohla jsem s muzi mluvit o praci,ekono­mice,kulture atd.ted jsem nejaky cas blondynka a nestacim se divit,vazne si myslite ze blondynky se hodi jen na jednu vec?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, anonym, Jahoda, anonym před 5032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Když dělá blondýnkám reklamu Iva Pazderková, tak se hodně lidí asi nechá přesvědčit:
http://www.stre­am.cz/?search_tex­t=iva+pazderkov%C3%A1&a=­search

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

to máš to samý, jako když přijde fousáč na diskotéku. Ženský o něj ani nezavaděj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gweryl

Je pravda, že to mají lidi dané v podvědomí, že blondýnky se dají snadnějí ovlivnit (k čemukoli) ale záleží to na inteligenci daných jedinců a na slušnosti, jak daného člověka berou.
U mužů bych řekla, že je to dané nízkým sebevědomím, ale samozdřejmě se to netýká všech, jsou i slušní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je fakt,že blondýny jsou terčem neurvalých pseudovtipů.Ne­zaslouženě,to je jisté.Určitě nikdo nevěří,že blondýny PRÝ!! vypijí mléko v prodejně,a to jenom proto,že na krabici je nápis:„Zde otevřít“.
Stejně tak tvrzení,že o UFO a chytré blondýně se často mluví a nikdo je ještě neviděl – to se mi zdá jako nechutný klep.
Protože barva vlasů není rozhodující.
Ještě že nejsem blonďák.
A představa blonďaté policistky – nesnesitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Tak si v konverzaci prevezmete dominantni postaveni a udelejte dojem svou inteligenci. Treba udelate o to vetsi dojem, ze to necekaji…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek