Marty Koller

Jak to když dáte někomu na Facebooku žádost o přátelství, tak občas čekáte dlouho na přijetí? Třeba měsíc.

Dá se na to upozornit znovu?

Nejlepší odpověď
da ny

Každý na FB není vařený, pečený (celý den a každý den).
Může i trvat, než si všimne, že vůbec nějaká žádost přišla.
Nebo nereaguje úmyslně, nechce.

Další odpovědi
nyjono

Záleží na protistraně, kdy tvou žádost přijme a jestli ji vůbec přijme.

elkon

Vynucované přátelství je z logiky věci nesmysl. Přátelství se buduje roky osobním kontaktem a dalšími atributy. Řada lidí to pochopila, tak třeba nereagují. Zastávám stejný názor.

ivzez

Já jsem žádost jednomu známému poslala před více než dvěma roky…
(Ale nijak mne to netrápí, jsme v kontaktu jinak.)

A sama jsem mu na zprávu odpověděla po více než roce… (prostě na FB moc nechodíme).