Jak to funguje na Aukru?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co máte přesně na mysli.
Abyste mohl obchodovat, musíte být přihlášený. Po písemném vyjádření Aukra můžete začít prodávat nebo nakupovat.
Když zadáte schválené heslo, objeví se Vaše složka, v níž jsou informace pro Vás, které souvisejí s Vaším obchodováním.
Pro nabídku zboží vyplníte formulář, stanovíte, zda chcete prodat výrobek za pevnou cenu, případně začínáte od nižších částek a ostatní, mají-li zájem, přihazují. Když skončí aukce, Aukro Vás vyrozumí. Pokud se oobchod uskutečnil, spojíte se s tím, od něhož jsem zboží koupil, nebo mu je prodal.
Ve formuláři bývá uveden způsob platby, přepravy.
Za zveřejnění inzerátu se platí, stejně tak, když zboží prodáte. Nepodaří-li se prodej, můžete inzerci opakovat.
Čas od času se objeví i podvodné obchody. Od Aukra dostanete náhradu za splnění určitých podmínek.
Podrobnosti si můžete ještě přečíst na stránce Aukra.
Doplňuji:
Mosoji, my občas prodáváme i kupujeme za cenu Kup teď. Nemusí se jen přihazovat. Cena může být i pevná.
Uvádím příklad inzerátu z Aukra.

Minolta Dimage X1 + Marine Case MC-DG1 – Kup teď 6 990,00 Kč.

Další odpovědi
anonym

Chce to zkusit,je tam i „návod k použití“.
Nemá smysl to vysvětlovat zde.
Osobní zkušenost – dost složitý systém,jinak to asi nejde.Dá se tam sehnat dost věcí,i kuriozit­.Chcete tank? Hurá na Aukro.
A !! Pozor na podvody.Jsme ohromně šikovní,my Češi.
Doplňuji:
Zkuste – www.fler.cz

mosoj

Osobní zkušenost. Je to aukce a pokud to není prodej za pevnou cenu přihazuje se a bere ten kdo nabídne nejvíce. Konec aukce je dán dnem a hodinou. Takže se nejvíce přihazuje poslední minuty trvání aukce a kdo je poslední ten koupil.
Jako nováček jsem se těšil jak dobře jsem koupil a v poslední minutě mi to vyfoukl jiný příhozem 10 Kč.
Doplňuji:
anas : ano, ano já tím míním ten prodej za pevnou cenu. Ať se dále daří a co nejmíň podvodníků.

ReHu

Aukro je ráj podvodníčků – má zkušenost. Je třeba si dát velký pozor.

annas

Mosoji, omlouvám se, špatně jsem přečetla Vaši odpověď o nákupu za pevnou cenu.

mosoj

Mýliti se je lidské a patří to k životu.