Avatar uživatele
Ar

Jak se dá prodat dráž.

Co si člověk může myslet o lidském uvažování, v přídě těchto dvou aukcí.
Podotýkám, že ten levnější byl vystaven dřív. To se na Aukru děje dnes a denně.

http://aukro.cz/ba­toh-na-kolo-cyklisticky-mikron-10l-cutora-1-5l-i2398635881.html

http://aukro.cz/no­vy-mtb-cyklo-batoh-i-s-rezervoarem-na-vodu-i2398404916.html
Doplňuji:
Drap to jako že si někdo za úplně stejnou věc rád připlatí? Tak to mě vážně nanapadlo, tad dalece můj rozum nesahá.

ocko ta nižší cena je pevná a v podstatě se nedraží. Tam použiješ Kup teď a je to tvoje za 379 Kč + poštovné, navíc nemusíš čekat do konce aukce.

Sůwa ten batoh je polská výroba, kdyby ten polský prodejce měl horší hodnocení(opak je pravdou) a nebo výrazně dražší poštovné tak to pochopím, ale takhle......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ar

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Netuším, co se ti na tom zdá divného ? Aukce jsou vždy závislé na nabídce a poptávce. Kupující třeba nekupuje hodně levné věci, a těch důvodů může být více.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Are, v nabídce přece bylo více kusů batohů. To znamená, že na každý se „přihazuje“ zvlášť a každý může být proto prodán za úplně jinou cenu.
Nežijeme v totalitě, aby byly ceny jednotné. Na Aukru, kde je to právě o systému přihazování, to platí dvojnásob.
Doplňuji:
Are, já sice na Aukru nenakupuju, zato přítel ano. Takže jsem díky tomu byla nucena do těchto záležitostí proniknout. Ono to na pochopení nic složitého není.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Buď rád že jsi chytrej. Není umění prodat, ale vydělat !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Není třeba důvodem, že u levnějšího batohu je uvedeno místo : Polsko ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

ta slečna co ho prodává dráž, ho mohla koupit někde v obchodě, kde třeba skutečně byl za mnohem vyšší cenu, než jej nabízí polský prodejce. Neřešila bych to.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vseznalek88

Nikdo nikoho nenutí kupovat ten dražší. Někdo ale ten levnější třeba nenajde a tak koupí ten dražší… Pivo tě taky někde stojí 18 a někde 35… kupovat ho budou lidé v obou putikách.
Druhá věc je spíše to, že by tě mělo zajímat jak je možné že někdo dokáže prodávat levněji než druzí. Platí totíž pořekadlo :" Pokud je něco tak levné, že Vám připadá, že to nemůže být pravda, pravda to většinou není. "

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Are, chtěla jsem vám jen něco vysvětlit, ale nutné to není 🙂. Omlouvám se. Sůwa

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek