Kelt

Jak to bylo s čokoládovým festivalem letos?

Tak v březnu měl být čokoládový festival, 6– 8. v Kutné Hoře – Kulturní dům Lorec, 13 – 15. ve Znojmě, Freeport Fashion Outlet , 20.- 22 Jindřichům Hradec Kulturní centrum Jitka a 27.- 29. v Turnově, Kulturní centrum.
Aspoň jeden účastník je ze Znojma, ten by to mohl vědět, zda se to konalo letos- Z Kutné Hory, Jindřichova Hradce nebo Turnova tu asi nikdo není. A kdyby ano, stejně si myslím, že se letos ten festival nekonal. Ale můžete sdělit postřehy z minulých ročníků. Děkuji.

Odpovědi
Edison

Tak jelikož opatření platěj od 10. pokud se nemýlím, tak ve Zlíně to už asi nebylo. Stačí si projít několikero stránek.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8Do­kol%C3%A1d%C3%A9v%C3%BD+­festival&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs