Avatar uživatele
anonym

jak stahovat filmy

chci stahovat z počítače filmy a vypalovat je na DVD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4842 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Dandi

Stahovat filmy z počítače...moc nerozumím otázce. Nejspíše myslíte z nějakého síťového počítače. V takovém případě je stahoání obsahu umožněno sdílením. Sdílení podporují Windows nebo nějaké další programy jako Total Comander apod. Co se týče vypalování třeba .avi filmů na DVD, tak doporučuji software NERO, který umí převést filmy na DVD formát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

najdeš si někakou stránku na Stahování czshare,rapidshare,ulozto atd tam si vybereš film dáš stáhnout,otevřeš složku kde máš film uložený klikneš pravým tlačítkem ,dáš kopírovat klikneš na mechaniku kde máš prázdné dvd nebo cd pravým tlačítkem a dáš vložit pokud a je to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarčáč

Stahování filmů z internetu je už běžnou čiností skoro každého uživatele.Ne však každé filmy se dají na netu snadno pořídit.zde je několik odkazů odkud filmy můžete bez problémů stáhnout:
http://vyhledavani-rapidshare. cz/
http://uloz.to/
http://sergejiwanovic.blog.cz/…
Pokud vás to zaujalo, možná pro vás bude lepší stahovat pře torrent.Je to rychlejší a pohodlnější.Ten si můžete stáhnout zde:
http://www.slunecnice.cz/…
Potom můžete zkusit vyhledat filmy přes google, když spolu z názvem filmu napíšete torrent.Nebo můžete zkusit další tento odkaz:
http://tracker.cztorrent.net/
Při vypalování můžete použít jakýkoli vypalovací program.Já osobně používám Ashampoo, protože je zcela zadarmo a s kompatibilitou taky nemá žádný problém.Ten si můžete stáhnou zase tady:
http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=ashampoo&g[oz]=6.76

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

www.wareznet.cz a začít stahovat

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet