Avatar uživatele
Kelt

Jak stáhnout soubory z počítače v tomto případě?

Mám počítač, na kterém mám soubory, které bych si rád uchoval. Nejde mi myš, i když svítí, prostě nekliká, respektive značka myši není vidět na obrazovce, i když je myš zapojená. Tak všechno řeším pomocí klávesnice. Připojil jsem USB soubor, ale nemohu disk nastavit. V nabídce není, ale připojený disk svítí, takže připojení by mělo být dobré. Jakmile bych si nastavil disk, mohu si soubory přenést. Doufám, že tato možnost nějak vyjde, nechce se mi přenášet celý počítač na nějaké místo, kde by mi to někdo udělal. Ještě pár technických údajů. Jedná se asi o 50 GB souborů, převážně texty pdf, filmy, hudba, fotky a pod. V počítači mám nastavený Total Commander. Dovedete poradit? Tak děkuji.
Díky Lamalam, na to jsem přišel taky. Navíc F6 přepisuji soubory. Bohužel se mi neobjevuje připojený USB, pouze disky na počítači.

Upravil/a: Kelt

Zajímavá 0 před 2592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jestliže USB neni v nabídce, tak nefunguje správně (měl jsem stejný problém,flaška svítila, ale neobjevovala se v nabídce, použil jsem jinej vstup,ale stejně jsem s ní musel párkrát zamlet a nečetlo ji to, tak šla do kopru) , ale jestliže ti nejde ani myš, tak bych to viděl na vadný vstup USB … nebo něco, co je řídí …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Klávesou TAB přepínáš okna, F5 kopíruje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet