Nenaplněný

Jak správně zasklít okno silikonem?

Pokusil jsem se zatmelit okna místo skl. kytem silikonem. Silikon jsem nanesl pistolí na sklo a pokusil jsem se ho vyhladit. Ikdyž jsem použil jarovou vodu, tak uhladit silikon byl veliký problém. Stěrka mi přebytečný silikon hrnula dopředu a tím i trhala od skla. Jak mám správně postupovat? Děkuji

Nejlepší odpověď
cukrar

nejlepší je postup, který Vám poradili na poradte.cz

Další odpovědi
Miroslavst

Na sklo nalep papírovou -karosářskou pásku, abys nezasvinil sklo, to samé můžeš udělat na rám.
Pak vem pistoli, uřízni šikmo špičku a nanes silikon. Když se nebude líbit, namoč prst v jarové vodě a jemně táhni a uhlazuj spáru.
Pokud se ti to nepovede, dej to raději sklenáři.