Jak správně vyžehlím kalhoty s puky?

Nejlepší odpověď
ReHu

Narovnáš je a po lícu vyžehlíš 🙂.
Pak záleží na materiálu.
Můžeš použít i žehlení přes vlhký mezivrstvu.

Další odpovědi
anonym

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je srovnat puky,tak,aby to sedělo.Pak už je to brnkačka.Buď napařovačkou, nebo přes vlhký hadr.Ideální byla plína.Stále si hlídat puky !! Kdysi,neznaje,neh­lídal jsem a měl jsem puků na větší množství kalhot.

lorja

Třeba pomůže tento odkaz :

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/jak-spravne-zehlit-0nx-/ln_noviny.as­p?c=A080707_000072_ln_no­viny_sko&klic=­226354&mes=080707_0