S3X80M8A

Jak správně kouřit?

Přítel by si přál, abych mu vykouřila. Ráda bych to pro něj udělala, protože on pro mě také dělá, co mi na očích vidí, ale mám z toho strach. Jak to správně provést, aby to pro něj bylo co nejpříjemnější? Prosím nějaký postup nebo tak. Klidně i od mužské části, z vašeho pohledu a tak.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, souhlasím s kolegy, že video vydá za tisíc slov. Tudíž se omezím na prosté „až do konce“ a „polykat“! ;) :D :D

Další odpovědi
da ny

https://www.bez­pasaka.cz/blog/o­ralni-sex
https://www.ru­zovyslon.cz/jak-se-stat-bohyni-oralniho-sexu/
A další spousty „rad“ nejdete na internetu.

Každé ženě není orální sex „kouření“ příjemné.
Se silnějším dávivým reflexem to není možné.
Mnoho mužů nevyžaduje (nemá v oblibě) dominanci, nadřazenost.
Ponižující postavení ženy. Některým ženám tato praktika příjemná
není. Poznáte sama, co je i Vám příjemné.

Čtu zde v radách „polykat“….. i to může být problém (viz výše).
„Ideálně“ ejakulát do pochvy nepatří, ani do úst nemusí.
Ohleduplný partner Vás upozorní…, vyhnete se tomu.
Ejakulát není nic zdravého (bláboly o „vitamínech“ ponechme stranou).
Ženám způsobuje často mnoho zdravotních obtíží, nemluvě
i o provázejícím následném charakteristickém zápachu…
Některým ženám u orálního sexu může způsobit nauzeu
až zvracení.
Poznáte sama, co Vám to „dá/přinese“.

Hufnágl

Pokud ti přítel dělá vše, co ti vidí na očích, měl by ti také říct (navést), jak na to.

Mc Merkurion

… na internetu je spousta návodných videí …

hapiky

Intenzivně a dlouho, až bude mít přítel prostěradlo vcucnuté do zadku.

Cizecek.M

Klidně si kup nějaký dildo a můžeš trénovat… ale jak píše Vanesska, fakt ti to půjde… Na to jsme přirozený talent :)

Lailinka

Jojo, to je super nápad. Já jsem třeba s dildem trénovala 😛 A pomohlo mi to :)

VanesskaMala

Neměj z toho strach :) Půjde ti to :) Sama na to přijdeš :)