Avatar uživatele
bazinka

Jak spárovat bluetooth klávesnici Yenkee YKB 2000 CSWE s notebookem?

Zakoupila jsem si Bluetooth klávesnici značky Yenkee model YKB 2000 CSWE s možnosti využívání přes micro přijímač USB nebo též přes Bluetooth.

V příručce jsem ale nikde nenašla, jakým způsobem mám klávesnici s notebookem spárovat.

Zapnu bluetooth v notebooku, kliknu na položku „přidat nové zařízení“ a klávesnice se ve vyhledávaných Bluetooth zařízení nezobrazuje.

Není potřeba stisknout nějaké tlačítko pro párování přímo na klávesnici? Nevím si rady, a než půjdu s klávesnicí na prodejnu pro radu, kde jsem ji zakoupila, tak prosím o radu Vás. Třeba jste měli podobný problém. Moc díky.

Zajímavá 0 před 1459 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Zlato, podle všeho to není BT klávesnice, ale WL. Není v balení takový malý „cajprdlik“ do USB?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bazinka

ano, malý (caplík) usb micro přijímač tam je a v návodu píšou, že je možné ji využívat jako bluetoth klávesnici, tak i přes malý usb přijímač. 🙂

před 1459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Pokud je to obojaké, tak to má někde přepínač který volí způsob komunikace. A někde tam bude i ten čudlík pro párovíní BT. Asi to chce prohlédnout návod. Když ho nemáš, tak si ho najdi na netu.

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Já ho hledal… tedaaa… ne moc dlouho… Ale nezdá se mi, že by to umělo BT i 2,4G WL. A dnes už ani není párovací tlačítko BT na periferiích pravidlem.

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ani na jedné stránce nepíšou, že by byla BT…

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A zkusilas to strčit do compu? Mě se právě nezdá, že by to bylo BT. Schválně, co se objeví ve správci zařízení.

před 1459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet