Avatar uživatele
jirka F

Jak složité pro vás bylo získat vaše vzdělání?

Výuční list nebo maturitní vysvědčení nebo další vzdělání jako univerzita nebo vysoká škola.Pro mě to bylo částečně složité znát všechny ty květiny stromy jak je upravovat…atd.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, FlAsh_7 před 335 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Přiměřeně složité. Nevím dost dobře, jak se měří obtížnost při získání vzdělání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Podle vysvědčení nebylo. Vybral jsem si dobře a bavilo mě to. Dnes mnozí před výběrem vzdělání nepřemýšlí a pak se diví, že na to nemají nebo je to nebaví.
A vzdělání je důležité i z hlediska vydělávání peněz. Jen málo lidí bez vzdělání dokáže vydělat tolik peněz, aby se měli dobře a dopřáli si, po čem touží.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ktoré?

Keď som začala bolo to ako objavovať 7 divov
Keď som skončila tých 7 divov zo začiatku zmizlo a objavili sa nové a nové divy miesto tých starých. Dodnes tento objavný „kolotoč divov“ neskončil.
Človek sa učí stále… …až do smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A já se protentokrát přikloním k Led: Veškeré vzdělání je jen marnost nad marnost. Zbytečnost. Počítá se jen, co je uvnitř člověka, uvnitř tebe, s čím se narodíš, s jakou duší a předpoklady. Okolo sebe máme (mimo jiné existence) mnoho „svatých“, které bezostyšně přehlížíme. Nejčastějším důvodem tohoto bezostyšného přehlížení je právě… hádej co. Ano, v prvé řadě je to vzdělání, jasně definující naši „škatulku“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wolstryt

Dodnes si živě pamatuji na jednu situaci ze základní školy z doby kdy ještě neexistoval internet. Jeden spolužák byl vyvolán k tabuli a na otázku učitele „Kdo objevil Ameriku?“ odpověděl, že „Vikingové nebo Číňani“. Celá třída okamžitě vybuchla smíchy, ale potom se stalo něco co mi dodnes vrtá hlavou. Učitel vstal ze židle, chtěl něco říct, zarazil se a zase se posadil a přemýšlel… Nastala hrobové ticho a všichni čekali co se stane. Učitel po chvíli vstal, prošel se k oknu přes které se podíval a řekl „Běž si sednout do lavice, tvou odpověď dnes nebudu hodnotit“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

No, moc jednoduché to nebylo, ale konec dobrý, všechno dobré. Učilo mě pár vynikajících učitelů, ale taky pár „pedagogů“, kterým snad šlo o to, aby věc nebyla pochopena a byl důvod šlapat nám po ksichtu. Možná tomu ani sami moc nerozuměli, čert ví. S většinou se dalo vyjít, i když hodnocení výborný byla dost velká vzácnost.
Tenkrát byla jiná doba a nikdo se s námi nesr… Stačilo málo a byl jsi na dlažbě. Dostat se na průmku s trojkou na vysvědčení, to skoro nešlo, snad jen pokud to byla trojka z tělocviku, hudebky, výtvarky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Celkem v pohodě. Spíše mě bavily humanitní předměty, ale to, co člověku zas tak nejde, prostě na to nemá, až zas tak „buňky“, jsem se naučila docela „dobře“. Dnešní mladí (někteří) úplně nechápou, jak jsou důležité všeobecné znalosti, aby si dokázali v životě „v pohodě“ se vším poradit. A učíme se celý život!
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek