Araxis

Jak šikovně zabalit šperky pro kamarádku?

Dobry den.Jedná se o dvoje naušnice,naramek a přívěšek.Bižu­terie.Kdybych na to měla kupovat krabičky v klenotnictví,vyš­ly by dráž než samotné šperky.Máte nějaky jiný nápad?

Nejlepší odpověď
Drap

Udělat krabičku. Jde to snadno , je to zábava a vyjde to na minimum.

Další odpovědi
Irisa

http://zena.cen­trum.cz/bydle­ni/clanek.phtml?id=79­7950

marci1

Tyto dárky nemusí vždy být v krabičce. Dobrý nápad je váček, který se dá koupit za 6,– Kč, nebo lehce vyrobit. 🙂
http://www.sperky-zlate-stribrne-ocelove.cz/darkovy-vacek-z-ruzove-organzy-motylci/d-76180/

da ny

U nás mají i v malém papírnictví moc pěkné papírové krabičky různých rozměrů (30 – 50 Kč), v mnoha barvách a dekorech. V těch větších je obrovský výběr.
U Vietnamců jsou též :).

Kat ka Suky

Dej jí ho do tašky od globusu…
Nn,kecám…krabička je hezká…

Jana5678

Dobrý den, když chcete šikovně zabalit šperky pro kamarádku, můžete najít nějaký kreativní návod na YouTube. Můžete také zkusit ručně vyrobit krabičku z pevného papíru, kterou ozdobte podle svých představ. A pokud hledáte kvalitní šperky, tak na internetových stránkách https://www.ma­rre.cz/snubni-prsteny-s22CZ seženete různé. My jsme si tam nedávno se snoubencem vybrali snubní prsteny.

Pajka.111

Hele, není. Taky jsem se toho bála, ale není. Je to fajn :) Hele, já ty komponenty nakupuju na https://www.koralek-obchod.cz/ a vybírám si to, co se mi líbí a pak to jde snadno :)

SuzanKa

Holky, jak dlouho tak trvá výroba těch náramků? A je to složitý? Nebo to zvládne i totální dřevo? :D Já jsem teda amatér, ale mám šikovné deti a myslím, že pro ně by to byla zábavná činnost.

Pajka.111

To je hodně individuální. Záleží na složitosti. A jsou šperky, jejichž výroba je záležitost v řádech minut :)

Pajka.111

Jako ono hodně záleží, jaké náramky chceš vyrábět. Jsou náramky fakt snadné, ale i fakt náročné :)

XenieRo

No, každopádně návody najdeš na netu :)

Pajka.111

Ty jako ono to záleží… klidne i několik hodin. Záleží fakt na složitosti náramku. Ale já delám s holkama jen jednoduché, jde nám hlavně o to, aby nás to bavilo :)

Sonka Pop

Ahoj, hledám originální dárek pro kamarádku. Nic mi ale jaksi nepadlo do oka, tak jsem si říkala, že bych snad něco vyrobila a napadlo mě, že bych vyrobila náramek. Asi z minerálů. Je to složité? Kde na to seženu materiál?

Pajka.111

Ahoj, tak co, dala ses na to vyrábění náramků? Jak jsi na tom? Povedlo se? Určitě… Kde jsi ty komponenty nakonec koupila?

Pajka.111

Je, na tom nic neni a navic je to opravdu senzační nápad :) Jinak komponenty najdes ve speciálkách. Já osobně nakupuju na https://www.koralek-obchod.cz/mineraly-koralky-round/ a jsem spokojená s jejich nabídkou. Tak mrkni, mají právě i ty minerály.

Pajka.111

Super, moc díky. Já totiž minerály miluju a docela ráda bych si z nich něco udelala sama a ten náramek je podle mě super nápad.

Pajka.111

No, jasný, tak to bude pak kamarádka nadšená. A určitě tě to chytne tak, že pak budeš vyrábět i pro radost. Navíc na tom korálek-obchod najdeš vždycky něco novýho, co tě bude inspirovat.

XenieRo

A ty taky vyrábíš náramky? :) Jak dlouho? Je to složitý?

Pajka.111

Ani ne moc dlouho. Jsem se tak jednou nudila a to mě napadlo :) Není to složitý, záleží, jaký kousky bys chtěla vyrábět. Na netu najdeš spousty inspirace a matroš pak koupíš na netu. Já ho kupuju na https://www.koralek-obchod.cz/ :)

SuzanKa

Jojo, na netu je celá řada inspirací. I instruktážní videa :) Jen koupit správné komponenty. Ale to na koralek-obchod jistě koupím :)

Pajka.111

Určitě, tam si vybereš stoprocentně :) Já osobně si tam třeba vyberu vždycky.