Melounek6

Jak si přes léto přivydělat, když je mi 14 let?

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné, abych si nějak přivydělala během srpna. Neví někdo o nějaké brigádě, kterou bych mohla dělat (v okrese Prostějov) už od čtrnácti let? Všechny brigády, které jsem našla jsou 15+

Nejlepší odpověď
Lgee

Natoč něco na jutube

Další odpovědi
Kepler

Zaměstnávání dětí do 15 let věku není ze zákona povoleno. Jedině to může být na černo a bez smlouvy, ale většina zaměstnavatelů do to radši nejde. Tak snad nějaké práce z domova na smlouvu s rodičem.

FlAsh_7

Hm… zkus koupit levně nějakou věc a prodat ji dráž. Hlavní je, aby o ni byl zájem.

quentos

Stačí používat zdejší archiv a člověk by věděl hned, že legálně nijak. Tato otázka už tu byla stokrát.