Gus_Fring

Jak si ověřit, že warez minecraft, který stahuji, nebude obsahovat víry?

Odpovědi
Edison

Nijak. S warezem Ti tu nikdo radit NEBUDE!!!

anonym

u warezu to neověříš nikdy, žádný antivirový program není stoprocentní a nenajde všechny varianty modifikací a hrozeb (pouze ty co se rozšířily na významnější počet počítačů, ale spoustu hrozeb najít antivir vůbec neumí). Jediná jistota je tedy ověřit si oficiální zdroj původu (což se s warezem přímo vylučuje) nebo alespon udělat kontrolní součet instalačního balíčku zda souhlasí s kontrolním součtem toho z oficiálního zdroje a tedy nebyl nijak modifikován, což obvykle taky nelze protože nutnou modifikací je vždy nějaký crack, takže … nejde to. Smůla. Jistotu mít nebudeš.

Nabízí se tu samozřejmě další čistší cesty jako třeba stáhnout si nějakou opensource verzi minecraftu která je zdarma legálně, například MINETEST https://www.mi­netest.net/ … tu krást nemusíš a máš ji čistou z oficiálního zdroje zdarma.