panenka

Jak si nastavit na Seznamu tv program který zrovna běží v televizi

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak si můžu na seznamu nastavit tv program který zrovna běží v televizi ukazuje se mi tam jen to co budou dávat večer děkuji
Doplňuji:
Pro Michala kole :Mě to Michale nejde dá se to nastavit ještě jinak?práě běží tam vůbec nemám děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Panenko : Nevím jestli už se Vám to podařilo ale pro jistotu.

V modrém, pruhu na základní stránce
TV program – vy brané pořady – napravo nastavení
Klepnout na nastavení a objeví se

  1. TV Tip
  2. Právě běží

Navolit co chci.
Ještě se objeví seznam stanic kterých se to má týkat.
Potvrdit a uložit.

Právě jsem to nastavil během minuty. Ani jsem nevěděl, že ta možnost je.

Děkuji.

ABY TO ŠLO NASTAVIT, MUSÍTE SE NA SEZNAM PŘIHLÁSIT !!!

Další odpovědi
Michal Kole

Na okně TV Program kliknete na odkaz Nastavit a pak na klikátko, právě běží.
Doplňuji:
Nemáte vypnutý JavaScript? Přílišné zabezpečení prohlížeče, bordel v temporátech nebo v cookies?

rybíz

RE: MICHAL KOLE: MI TO NEJDE. NASTAVIT ANI PRÁVĚ BĚŽÍ TAM VŮBEC NENÍ!
Doplňuji:
ZMĚNILO SE TO SAMO.

kablik

pak ještě je tu možnost"Nastavit celý TV program" ukáže se ti současně probíhající programy…

kablik

to původní nastavení o němž je řeč se ztratilo asi před týdnem

panenka

Moc ti Mosoji děkuji přesně takto jsem to chtěla mít nastavené

Michal Kole

Zkuste to provést v jiném prohlížeči, já mám google chrome a tam mi to jde.