Elile

Pro Michala Kole..

Co tím jako naznačuješ? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-budete-delat-o-vikendu-3
Doplňuji:
K vodě asi nepůjdu, vzhledem k tomu, že se má značně ochladit, a ano plavat umím..

Nejlepší odpověď
MacChill

Tím se nenech zvyklat… to by nebyl Michal Kolesa, kdyby se v jeho odpovědi neobjevilo plavání…

Další odpovědi
anonym

Jestli se, Elile, nepletu, tak už po několikáté Tě Michal „vytočil“ svou poznámkou.
Na jeho obhajobu dodávám, že patří k nejslušnějším registrovaným zde na odpovědích. Neuráží, ale vtipkuje.
Kruciš, tak ráda bych, aby nabídl kurz plavání mně a ne a ne se toho dočkat. Plavu „jako sekera ke dnu“. Jsem holt už ta generace určená k odpisu.☺
Jinak ještě technická připomínka – tohle byste měli řešit interní poštou. Mne na to upozornil v jednom případě přímo admin. Proto byla IP zavedena.

Michal Kole

Zajímá mě jestli umíš plavat a jestli půjdeš k vodě.

Předpokládám, že plavat neumíš, tak proto jsem navrhoval výuku plavání.