panenka

Jak si má dcera vypočítá jedna pětina z 480 dá se to spočítat i na karkulačce?

Nejlepší odpověď
rybíz

480 děleno 5

GM

Panenko, ty určitě nejsi ta panenka, které jsem si dosud vážila. To se jen někdo blbý vloudil na tvůj profil, že?

smutnydrak

pusinko… já jsem ze školy 19 let… 😁 a nezapoměl jsem nic… 🙂

lotr

tak toto je fakt vrchol…

panenka

Když si totiž nejsem vněčem jistá raději se někoho zeptam aby to má dcera měla dobře ty jsi ještě možná školák já jsem 12 roků už ze škole venku a pokud vím tebe jsem se na nic neptala takže pokud neumíš slušně odpovědět rači mlč.

panenka

Já bych to ty chytráku dceři poradila ale nebyla jsem si jistá proto jsem se zeptala.

smutnydrak

tak tohle je nejdementnější otázka co jsem kdy viděl...... ty vogo… to jako myslíš vážně???… šukat umíš,ale do pěti napočítat ne..... já se s toho poseru … 😁

panenka

Děkuji uživately rybíz