simonka

Jak sepsat oznámení?

Již jsme zjistili, že bývalá exmanželka se dopustila trestního činnu a bylo nám řečeno, že máme podat trestní oznámení přímo na její osobu, ale nevíme jak toto formulovat.
Po rozvodu chtěla svého exmanžela vystěhovat a tak na jeho jméno uzavřela přes realitní kancelář smlouvu o pronájmu bytu, který platila cca 1 a 1/2 roku, což celkem činilo cca 150 tis korun. Nyní se domáhá o tuto častku, aby jí její bývalý exmanžel zaplatil, ale ona uzavřela jeho jménem smlouvu, kde poskytla veškerá jeho data, rodné číslo atd. bylo vše písemně uvedeno na smlouvě – smlouvu jsme legálně získali jak sepsat trestní oznámení a jakého paragrafu se to týká? Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
Ewush

Zajděte na PČR, tam to s Vámi sepíší.

Další odpovědi
pondělí

Jde o to podat trestní oznámení,tak to na policii
podat žalobu,na soudě s právníkem