df

Jak sehnat originál filmu v původním znění?

název westernového filmu je Maverick.

Odpovědi
Schluker

Bud bych se podival na nejznamejsi cesky server (nechci jmenovat), odkud je mozne stahovat soubory (zahledl jsem tam Mavericka v puvodnim zneni, ale nestahoval jsem pro kontrolu) anebo bych se podival nekam, kde se daji sehnat torrenty. Napada me treba “piratska zatoka”.

Ametyst

Jak sehnat? Stačí YT?

Pepa25

Cca za 1,5 sekundy hledání jsem našel originální DVD s českými titulky ke koupi …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

df

ok

df

Ametyst: Nestačí. Myslíš, že jsem to tam nehledal? Že nevím, co je YT? Ach jo

Ametyst

To predpokladam, že víš, proto to píšu. Nejsem škodolibý člověk, Ach jo.