To1344

Jak sehnat od 15 let? brigádu přes internet?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak sehnat brigádu v 15 letech přes internet. Nevadilo by mi psaní článků na zadané téma. Nevíte někdo o něčem?

Odpovědi
elkon

Najdi si seznam firem v tvém okolí a pak kontaktuj jejich osobní oddělení. Obávám se ale, že brigády jsou v tomto čase již obsazené.

nyjono

Hledej ve vyhledávači brigády. někde lze nastavit i oblast.
A to, že by ti navadilo psaní je pěkný, ale s největší pravděpodobností najdeš nějakou manuální práci.
A to ještě budeš rád.
Brigády jsou už většinou rozebrané a rezervované.
Ale něco najít můžeš, jen nepočítej s tím, že si budeš moci moc vybírat.
Spíš budeš rád, když se něco najde.

ivzez

K psaní článků by měla být bezchybná čeština.