ModráHouska

Jak se zlepšit pamět? A za jak dlouho zhruba by se mohla zlepšit?

Ahoj:) Prosím nepiště mi , že na internetu je toho spousta, to vím, ale chci se zeptat vás, jestli sami neznáte nějaké jednoduché „vychytávky“, které pomohly třeba aji vám a je možné je dělat doma. Nechci brát nějaké prášky. Co zatím vím, tak hodně pomáhá čtení, sudoku, deskové hry, televizní noviny… A další otázka je, kdybych s tím začala odedneška a každý den aspon 10minut tomu věnovala, za jak dlouho se mi zlepší?

Má pamět není vůbec nijak špatná, jen má své mouchy a potřebuju si ji vytrénovat:) Děkuju za vaše tipy.

Odpovědi
Fienir

Vytvoř si řetězec slov. Zopakuj slova, která jsou v řetězci a přidej k němu další slovo.
Příklad:
Řekni si např. pes
pak pes, kočka
pak pes, kočka, slon
a dále.......