Avatar uživatele
Wyruz

Jak se zbavit závislosti na sebeukájení?

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat na problém ohledně sebeukájení/mas­turbace. Je mi 16 let a už od svých 13 let masturbuji snad každý den,někdy i vícekrát za den. Jenže sem si z toho vybudoval takovou závislost,že teď bez toho nevydržím ani den. I když přijdu třeba unavený domu a nic se mi nechce a ani masturbovat se mi nechce,tak prostě musím,i když z toho už takový velký požitek při vyvrcholení nemám. Jak to trochu omezit? Nechci úplně přestat,ale rozhodně nechci každý den.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3440 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neboj, ono to přejde. Kolikrát budeš rád, že až přijdeš z práce, bouchneš sebou do postele a o mast. si ani nevzpomeneš!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

časem tě to přejde…Až příjde žena,práce a problémy nebudeš na to ani myslet.Věř mi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemáš jiné povinnosti,počkej až půjdeš do práce a založíš si svoji rodinu,pak to ochabne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ále jenom to pěkně hoň ..čím dřív s tím praštíš, tím dříve se ti stane žrádlo náplní života
Doplňuji:
..dej mu pěkně za uši a neřeš „kokotiny“

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Sice, jak už řekli ostatní, to ničemu neškodí – pokud však cítíte znaky psychické závislosti (a z vašeho popisu to už i na závislost vypadá), stálo by za to navštívit psychologa. (Toho se nebojte, dneska k němu chodí pomalu každej – a mnohdy pomůže.) Jinak se totiž může stát to, že budete masturbaci dokonce upřednostňovat před sexuálním životem, protože zjistíte, že vás uspokojuje lépe – a to by byl teprv průser.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Já kdybych tě přitom nachytala v koupelně, to bys viděl ty nestydo…(jak bych tě utahala:DDD) to bys dostal…:DDD
A „rozhodně nechci každý den“ znamená, že ti přece musí stačit jednou – večer před spaním, a ne pětkrát denně, že :D
To by teď bylo sexistické, kdybych teď podotýkala, že muži „mají produkci semene“ a musí to tedy dělat mnohem častěji…, než ženy…Holky musí taky někdy pětkrát denně … No já né…to vůbec neznám, že :DDDDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/sexualni-touha-nadrzenost-79299
Doplňuji:
(když se někdo trápí a btěžuje ho to,vojákům taky dávali do čaje)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek