Jak se zbavit každodenní nevolnosti?

Lékaři na onkologii i gastroenterologii mi řekli, to je do konce života, sice jsem si zvykl, ale přeci jenom naděje umírá poslední.

Nejlepší odpověď
mosoj

Bylinný čaj od známé léčitelky paní Kamenické ( známe pod jménem radnická bába). Čaje míchala individuelně pro každého zvlášť. Bohužel již nežije, ale v Plzni a myslím, že i na Dobříši ,existuje bylinná lékárna kde podle potíží čaj namíchají podle shromážděných originálních receptur. Nikdy to není jedna bylina ale směs 4 – 8 bylin !!!! Jezdili k ní i prezidenti !!!

Další odpovědi
tenisakb

Problém by bylo vhodné lépe specifikovat, je důležité vysledovat kdy se nevolnost projevuje a také jaký máte životní styl…
Já mám „možná“ podobné problémy, pomáhá mi Omeprazol

Zdroj: http://nutnapuj­cka.cz/odskod­neni-dopravni-nehody/

gagaga

zkuste si kazdy den … nekolik dni i tydnu psat vse co snite a vypijete za ten den .. a jak vam ten den bylo .. mozna bylo nekdy lepe, nekdy hur … trebas to dela jen nejaka potravina , nebo piti ..
synovi neplechu delal salam vysocina …
( a taky si cesilko zpestrit necim zivot , at je veselejsi ( trebas nejakou novou dusickou )? :p

  • iv-

anonym

To už jsem dělal, bohužel smetánek, bram. kaše 1× projde a 2× neprojde, pak 3× projde. Prostě je to náhodné. Jediný kde mám jistotu nepožívat je ovoce a zelenina, takže kupuji dolňky stravy – vitamíny, ačkoliv je to chemie, tak musím.

gagaga

a co ta dusicka ? :)