Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit každodenní nevolnosti?

Lékaři na onkologii i gastroenterologii mi řekli, to je do konce života, sice jsem si zvykl, ale přeci jenom naděje umírá poslední.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3879 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Bylinný čaj od známé léčitelky paní Kamenické ( známe pod jménem radnická bába). Čaje míchala individuelně pro každého zvlášť. Bohužel již nežije, ale v Plzni a myslím, že i na Dobříši ,existuje bylinná lékárna kde podle potíží čaj namíchají podle shromážděných originálních receptur. Nikdy to není jedna bylina ale směs 4 – 8 bylin !!!! Jezdili k ní i prezidenti !!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tenisakb

Problém by bylo vhodné lépe specifikovat, je důležité vysledovat kdy se nevolnost projevuje a také jaký máte životní styl…
Já mám „možná“ podobné problémy, pomáhá mi Omeprazol

Zdroj: http://nutnapuj­cka.cz/odskod­neni-dopravni-nehody/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

zkuste si kazdy den … nekolik dni i tydnu psat vse co snite a vypijete za ten den .. a jak vam ten den bylo .. mozna bylo nekdy lepe, nekdy hur … trebas to dela jen nejaka potravina , nebo piti ..
synovi neplechu delal salam vysocina …
( a taky si cesilko zpestrit necim zivot , at je veselejsi ( trebas nejakou novou dusickou )? :p

  • iv-

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To už jsem dělal, bohužel smetánek, bram. kaše 1× projde a 2× neprojde, pak 3× projde. Prostě je to náhodné. Jediný kde mám jistotu nepožívat je ovoce a zelenina, takže kupuji dolňky stravy – vitamíny, ačkoliv je to chemie, tak musím.

před 3878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

a co ta dusicka ? :)

před 3878 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek