Jak se zbavit jitrocele z trávníku, ale ne chemickou cestou?

Prosím o fundované odpovědi!

Jde o plochu 8*10 m2, ručně vtrhat i s kořínky je nemyslitelné a tak asi použiji tu chemii.

Luxx, omlouvám se!

Nejlepší odpověď
Luxx

ručně stručně.. z listů jitrocele kopinatého se dělá sirup na kašel
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/106148054­33-herbar/7081-recepty/2073-jitrocelovy-sirup-proti-kasli/

tak by byla škoda ho vytrhat a vyhodit, když se dá takto zužitkovat ;)

Další odpovědi
gecco

Jedině mechanicky – nožem vyříznout i s kořeny…
😉
´Drbačka´…

Jan Rynt

Zahradnickou lopatkou vykopnout