Kryšpín

Jak se zabrání aby Slovensko neopustilo prozápadní směr?

Východní křídlo máme tady, participujeme s ostatními zeměmi. Ve chvíli kdy by tady byly tendence, že by Slovensko mělo opouštět prozápadní směr, my budeme první na ráně. To nesmíme dovolit.
Tolik názor a doporučení paní Černochová.
Já mám názor že to pětikoalice dokáže, ale nevím jakým způsobem.

Nejlepší odpověď
orwell

Co to znamená „jak se zabrání“? Slovensko je suverénní stát a je na jeho občanech, jaký směr si zvolí ve svobodných a demokratických volbách. Nechápu, proč by jim měl někdo poroučet, jak mají volit. Větu „to nesmíme dovolit“ chápu jako dost velkou drzost paní ministrině (pokud ji takto formulovala), zavánějící skoro až vyhrožováním.

Další odpovědi
Drap

Paní Černochová pro mne neni jistě důvěryhodný zdroj. Jsou to řeči její a všech těch několika dalších, kteří se nás všemožně snaží zavléct do války. S pětikoalicí je zatím zkušenost taková, že cokoli řekne a začne dělat, nikdy nedopadne dobře.

led

Pani ministerka by mala najprv zamiesť pred vlastným prahom, až potom hodnotiť susedov!

zjentek

Zde je patrné na hloupé názory má právo i vrcholová politička když jednou na té své pozici už je a setrvává.

da ny

Já mám názor jiný. 😉
Nesnáším diktát, samolibé lidi, bezohledné sobce, nesnáším násilí a rektální alpinismus.
Nemám ráda amatéry, hrající si na odborníky.

Vaše „starosti“ a Rothschildovic peníze ni fakt „chybí“, ke štěstí 😉
Já jsem se domnívala že ta paní Černochová a Pětipes ctí principy DEMOKRACIE.
Proč by měli bránit ve svobodném rozhodování jiného národa, to chtějí zase někoho k něčemu přinutit násilí nebo embargy?
Nikdo je v NATO nebo EU násilím neudrží. Slováci si jsou jistě vědomi toho, co by jim to mohlo přinést (včetně nebezpečí). Pravidla budou muset dodržovat.
Zvláštní aktivitu, nad rámec povinností, vyvíjet nemusí.

Pepa25

Zase bez zdroje … Pokud vím, jediný český politik, který se pokusil zasáhnout do voleb na Slovensku, byl Babiš: https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-evropa-babis-vtrhnul-do-kampane-na-slovensku-kdyz-uz-byla-zakazana-40445094

aliendrone

MĚ SNAD TREFÍ ŠLAK! Chca nechca musím souhlasit s Pepou25! Dokud své tvrzení (a VÍME, jak jsou „nepřesná“) nepodložíš nějakým odkazem, tak jsou to jen bláboly! A ty si STRČ DO PRDELE! 😕

Vážně mě tyhle masírky (od tebe i od Pepy25) poslední dobou vytáčí více, než obvykle. O důvod k nasrání více je ten, že co se týká blábolů, tak ty Pepy25 jsou NESROVNATELNĚ sofistikovanější a inteligentnější. 😕

paul1

Já myslím, že vzdor Babišovému názoru, či doporučení vše nakonec dobře dopadne.

Kryšpín

Aliendrone klídek Černochová je zlatíčko jak pravil dlouholetý politik M. Benda jenom občas vybuchne a modré ptactvo to musí hasit.

Kryšpín

Pepa25 doplňuji zdroj. Seznam zprávy 26.9.23 J. Gavenda v 17.30 hod. Černochová má vynikající nápady proběhlo také tiskem, že v ČR budou vojáci Bundeswehru což je další záruka bezpečnosti.