kleta

Jak se zabavit ve škole když se nudíme ???

nudíme se a nechceme dělat kraviny , protože nechceme aby nás nachital profesor …
Doplňuji:
co tedy máme dělat ??

Nejlepší odpověď
anonym

Učit se???
Mimojiné ti čeština kulhá na všechny, které má…
😉

Další odpovědi
iceT

Za mých mladých let jsme se do školy chodili učit a ne se nudit.To se jako nudíte v hodině?O přes­távce?Řekněte učitelům,že se v jejich hodinách nudíte a uvidíte ten cvrkot…

honza19hk

Učit se češtinu. Profesor? To jseš na vysoké škole a napíšeš nachytal s měkkým I…

pusinka50

Chybí ti dvě čárky za slovem a navíc máš jednu hrubku. Studium českého jazyka nebude vůbec od věci, jestli chceš vypadat aspoň jako průměrný inteligentní člověk. NESTAČÍ TI ANI 4 ODPOVĚDI ZDE NA TVOU OTÁZKU, CO DĚLAT VE ŠKOLE??? ZOPAKUJI TO, UČ SE ČEŠTINU!!!

fcoop

Vikašli se na všechny ty morousi,kterí maj ty dospěláckí keci. Škola je fakt votravanjá se ti nedivým.Kdiš nechcete dělat kravyny,tak poslochejte učytele a opčas se skuste něco naučit. Proto bila škola vymišlená.

Drap

Opakuj si češtinu, stále dokola, neboj se toho, že by jsi to přehnala.

Nuk nuk

Za 1) zopakovat si základy češtiny, zvlášť tvrdé souhlásky se Ti budou hodit.
Za 2) Zkusit požádat toho „profesora“, aby výklad nějak zpestřil.

anonym

Jako děti jsme hodně hrávaly ve škole čáru (kasu), jenže to byly ještě desetníky, takže to nebyl velký hazard.Dneska už menší mince nejsou a s korunami to by byl už dost velký hazard.
Také jsme hrávali tkz.školku s pěti kostkami od „člověče nezlob se“ (ale jde to s jakýmikoliv malými kostkami).
Hrávali jsme též „město, zvíře, věc“ atd…co si kdo ještě vymyslí).
Koukám, že dnešní mládež se už ani neumí zabavit.

Bad Wolf

Číst si, psát si, malovat si, potichu si hrát – prostě cokoliv, co tě baví. Nebo se poraďte navzájem. Držím palce, protože nuda je asi na nic.

melanie

hrajte piškvorky

Packal

Nebudu tě tady „peskovat“(jako ostatní), kvůli tvým hrubkám. Můžete: hrát piškvorky, nebo „spojovačky“ (na papír se napíšou čísla od 1 třeba do 10 a musíš je spojovat čarami postupně, takže spojíš 1 s 2, 2 s 3…ale ty čáry se ti nesmí překřížit ani protnout…

Dochy

Drap: Vzhledem k tématu odpovědi si dovolím trochu zakritizovat. Bez obav, že BYS mohl namítnout, že jde o poznámku mimo mísu.

quentos

taky jsem si povšiml. Škoda že nejde dát do diskuze palec :{)> (pro případné rejpaly: ve spojení „škoda že“ se čárka skutečně nepíše ;{)>

beer

Trefné 🙂