dust8

Jak se vyrábí papírové kapesníky?

Jakých strojů je zapotřebí?

Odpovědi
Autista

Velikých strojů, a ještě záleží jestli bavlněnej papír, klasickej nebo nějakou další ptákovinu, a jen tak pro info ty výrobny papíru jsou minimálně 20× 30m obrovské – Minimálně.

Pepa25

Záleží, jaký máte zdroj celuózy, ale základem každého papírenského stroje jsou sušící a hladící válce – viz odkaz nebo si dejte hladat v Google obrázky na téma „tissue manufacturing“

Zdroj: https://www.pap­cel.cz/novinky-uzel/papcel-tissue-sa/