PANÁD

Jak se vyjádří, nazve úkon, který není v předpise řešen?

Prosím o sdělení, jak se vyjádří, nazve úkon, když situace není v předpise uvedena? Například pokud nebude uvedeno, že se nesmí jezdit na červenou, tak vhledem k neexistenci zákazu se takto jezdit může.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Teď jsem ve zmatku – ptáš se na „Praeter legem“ (co není zakázáno, je dovoleno) NEBO na termín „NESPECIFIKOVANÝ“? ;) :D :D

Další odpovědi
Emefej

Praeter legem?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

alien > sakra! než jsem do doklofal, byls tam.

marci1

Hezký termín: doklofal. 🙂

aliendrone

Emefej>>> Sorry, ale zjentek mi držel v zátylku nějaký kanón ráže „tutáč zabijáč“ nebo ještě větší, musel jsem, no. Však víš, v takových chvílích věci vidíš hned jinak. ;) :D :D