Weroniq

jak se vám zdá cenově Alza (ne)výhodná? doporučíte jiný podobný obchod?

zdá se mi to nebo poslední dobou je většina zboží na Alze dražší než kdekoli jinde a jejich akční a likvidační ceny se mi taky nezdají vůbec výhodné.. znáte jiné alternativy?

Nejlepší odpověď
chudst

Samozrejme, ze zname jine alternativy. Jako vzdy si na http://www.he­ureka.cz najdu nejvyhodnejsi cenu daneho produktu, ktery hledam. Pokud mam dalsi pozadavky (napr. musi mit kamennou prodejnu v miste bydliste, musi byt znamy, apod.), uvedu je. Na zaklade toho si vyhledam nejvyhodnejsi alternativu. Rozhodne ne vsechno si kupuji na Alze, spousta je toho vyhodnejsiho koupit jinde – pres mironet, apod.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlevnější e-shop nemusí být vždy ten nejlepší. nejlevnější e-shopy mají zpravidla drahé „poštovné“ a balné a někdy ještě si k tomu připočtou nějaký administrativní poplatek za zpracování objednávky.

PC nakupujte Czech computer, Mironet, T.S. Bohemia, Cybex, 12SShop, Mall, Kassa

jendahun

Zdá se mi celkem slušný Lan – shop.

P.T.

Alza byla výhodná možná první tři roky jejího provozu.

Alternativa? Samozřejmě: Kamenný obchod. Pár stovek nebo nějaký ten tisíc navrch mi vždy zaručí dostupnost, bezstarostný servis v případě problémů, poradentsví a hlavně jistotu, že „nezkrachuje“.

casey

komponenty do pc kupuji hlavne alza, czech computer, nekdy TS Bohemia, Mironet a v posledni dobe i softcom. Zalezi na cene.
Ostatni elektroniku kontroluji na zbozi, heurece…