Avatar uživatele
Weroniq

jak se vám zdá cenově Alza (ne)výhodná? doporučíte jiný podobný obchod?

zdá se mi to nebo poslední dobou je většina zboží na Alze dražší než kdekoli jinde a jejich akční a likvidační ceny se mi taky nezdají vůbec výhodné.. znáte jiné alternativy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jikra před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Samozrejme, ze zname jine alternativy. Jako vzdy si na http://www.he­ureka.cz najdu nejvyhodnejsi cenu daneho produktu, ktery hledam. Pokud mam dalsi pozadavky (napr. musi mit kamennou prodejnu v miste bydliste, musi byt znamy, apod.), uvedu je. Na zaklade toho si vyhledam nejvyhodnejsi alternativu. Rozhodne ne vsechno si kupuji na Alze, spousta je toho vyhodnejsiho koupit jinde – pres mironet, apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nejlevnější e-shop nemusí být vždy ten nejlepší. nejlevnější e-shopy mají zpravidla drahé „poštovné“ a balné a někdy ještě si k tomu připočtou nějaký administrativní poplatek za zpracování objednávky.

PC nakupujte Czech computer, Mironet, T.S. Bohemia, Cybex, 12SShop, Mall, Kassa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Zdá se mi celkem slušný Lan – shop.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P.T.

Alza byla výhodná možná první tři roky jejího provozu.

Alternativa? Samozřejmě: Kamenný obchod. Pár stovek nebo nějaký ten tisíc navrch mi vždy zaručí dostupnost, bezstarostný servis v případě problémů, poradentsví a hlavně jistotu, že „nezkrachuje“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

komponenty do pc kupuji hlavne alza, czech computer, nekdy TS Bohemia, Mironet a v posledni dobe i softcom. Zalezi na cene.
Ostatni elektroniku kontroluji na zbozi, heurece…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek