Jak se u Primy dostanu k aplikaci HbbTV?

Jde mi o to dostat se k možnosti zaplatit si na den 02 TV na den, což jde prý jen v aplikaci u Primy v aplikaci HbbTV, ale jak se k ní dostanu?
Je na to mobilní aplikace?
Je možnost někde na internetu se k té aplikaci dostat?

Odpovědi
autacek

HbbTV najdeš pod červeným tlačítkem na svém dálkovém ovladači k televizi. Pokud HbbTV televize nepodporuje, tak to může podporovat settopbox a pokid ani ten ne, tak máš patrně smůlu.

Edison

A funguje to bez internetu? Já myslím, že ne, že je potřeba mít televizi k internetu připojenou, jak napovídá to slovíčko „hybrid“… Bohužel to teď zrovna nemůžu vyzkoušet, bo nejsem doma. Mobilní aplikace na to není, stáhnout se to nikde nedá, je to systém televizoru, dokonce bych to ani aplikací nenazval.