Bibinka1111

Jak se toho vyvarovat a co dělat s „odřenou“ pusou, aby se co nejrychleji zahojila ?

No myslím, že nemám sama problém, že po líbání s chlapem máte odřené rty od jeho vousů, nějak nezabírá ani oholení, kvůli rychlému růstu atd. jaký je váš názor na to jak se toho vyvarovat a co dělat s „odřenou“ pusou, aby se co nejrychleji zahojila ?

Nejlepší odpověď
dudu

Poraďte se v lékárně, ale rychle než Váš manžel, který třeba chodí vždy hladce oholen, pojme podezření a prozří. To mohou rychle přijít na pořad i monokly a podlitiny!!

Další odpovědi
Spiritus

co takhle zkusit mazat kalciovkou?nebo krem na odreny nos…

rynek878

když bude mít partner vousy delší, né ty čerstvé,tak pusu mít odřenou nebudete.

Zdroj: životní zkušenost !

ten který je

Zkuste to se ženou,ta vousy nemá. 😉

martina1

Jo,to znám.Mě pomáhá si pusu namazat mastičkou jmenuje se Zázračný kelímek od Oriflame.Ze začátku trochu pálí,ale za chvíli je pusa zase vláčná.

kokoťenko

Já jsem manželku vousy nikdy neodřel. Rada: Líbejte se semnou…

oskar

Zakupte si lekarně hema-Gel.Super vyrobek.