M7ke06

Jak se to tu HRAJE???

NEVíM

Nejlepší odpověď
www

Přečti si Pravidla, se kterými jsi při registraci souhlasil!
Proč ses tedy registroval? 😉
Doplňuji:
Navíc zde není žádný chat, ale seriózní otázky všeho druhu a odpovědi na ně. Teda, mělo by to podle pravidel tak být 😁 .

Další odpovědi
anonym

polož otázku a odpovíme

badisko

Tak jak kdo nekdo čtvrťové (dvě čtvrťové doby, čtyři čtvrťové doby…, čili takt dvoučtvrťový, tříčtvrťový atd.) na 3 doby ..jinej hraje zase jako …Wolfgang Amadeus Mozart jinej jako Kurt Cobain ci Sid Vicious.. ale prevazne si vetsina kapne do noty..

anonym

Podle toho, kolik dáš do banku!

marci1

Doporučuji si předem přečíst nápovědu (nahoře ).

zjentek

chytřejší vyhrává ,)
..připrav se...... jedém!

cochee

Chatujete, přátelé, chatujete??

mojitek

jestli si chceš hrát,tak musíš jinam.My tady jsme něco jako rada Vacátko,ale hrát neeeeeee