nyjono

Jak se testuje trvanlivost lepící hmoty používané na spojování cihel na stavbách?

V minulosti, dnes už zřídka, se používala malta. Ta je dlouhými časy vyzkoušená.
Jak to je s „lepidlem“ na cihly?
A ano, vím, že i klasické cihly se již používají mnohem méně.

Odpovědi
elkon

Každý podobný materiál, který jde na trh, musí projít náročnými zkouškami, aby vyhověl potřebné pevnosti, případně odolnosti proti povětrnostním vlivům. Jsou na to specializované zkušebny, které pak vydají certifikát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

nyjono

elkon, chápu – pevnost, povětrnostní vlivy, … ale jak to bude držet za cca 10 nebo 20 nebo víc let?

mosoj

Dobře.

nyjono

Mosoji, jako, že to bude držet dobře?
Jak se to ví?