Michal Kole

Jak se těhotně ženě v dítě v břiše v děloze může přetočit do nevhodné polohy, že se musí porodit císařským řezem ?

Nejlepší odpověď
anonym

ten priestor v brušku je relatívne tesný.
To dieťa sa už dokáže pohybovať (je nadľahčované plodovou vodou, takže o to to má jednoduchšie, dokonca počuje a vie vnímať teplotu a iné podnety), mrviť sa.
No a stačí sa otočiť, obtočí sa okolo krku pupočná šnúra, alebo sa „prekope“ hlavičkou smerom k matkinmu hrudníku a problém je na svete.

Další odpovědi
Lucijej

Mimčo se dokáže v břiše pěkně vrtět, koukni na video:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=mZH_4j1­_lM0

Drap

Různě, samovolně, pádem, nějakým prudkým pohybem, třeba skokem a podobně.